برای باسن و همچنین برای قلب مفید است: چرا متخصصان قلب می خواهند شما از کربوهیدرات کم استفاده کنید

اخبار زیادی وجود دارد که رژیم های کم کربوهیدرات به دلیل محتوای پروتئین و چربی برای قلب شما مضر است. اما این عمدتاً به این دلیل است که مردم دستور کاهش کربوهیدرات ها و تغییر پروتئین ها را نادرست تفسیر می کنند.

پروتئین به معنی استیک هر شب نیست. بسیاری از منابع سالم پروتئین وجود دارد ، و اگر به منوهای کم کربوهیدرات که متخصصان تغذیه تهیه می کنند نگاه کنید ، از همان غذاهایی که متخصصان قلب به بیماران خود توصیه می کنند ، حمایت می کنند.

رژیم ساحل جنوبی را رعایت کنید. در دو هفته اول ، نمی توانید نان ، میوه ، برنج ، سیب زمینی ، ماکارونی ، شکر ، الکل و محصولات پخته مصرف کنید. اگر به کیک شکلاتی و وعده های سنگین لازانیا نه بگویید ، کدام پزشک نمی ایستد و کف نمی زند؟ در عوض ، شما پروتئین بدون چربی ، سبزیجات ، آجیل و پنیر مصرف می کنید. این پروتئین ها شامل سینه مرغ ، توفو ، گوشت گاو بدون چربی اضافی ، کنسرو ماهی متخصص قلب در مشهد  تن و ماهی تازه است. حتی مصرف لوبیا را تشویق می کند ، یکی از بالاترین منابع پروتئین با تنها یک فنجان حاوی 25 of از نیاز روزانه شما. در مورد چربی ها ، توصیه می شود از نوع مسدود کننده عروق اجتناب کنید و دو روغن سالم شناخته شده را جایگزین کنید: روغن زیتون و روغن کانولا. در حقیقت ، مطالعات انجام شده در مورد رژیم غذایی South Beach رژیم غذایی ، بهبود قابل توجهی در سطح کلسترول را نشان می دهد.

و با کاهش وزن کلی بدن ، رژیم ساحل جنوبی و سایر رژیم های کم کربوهیدرات فشار اضافی قلب را از بین می برد ، که باید برای حمایت از سیستم بدن شما و حمل پوندهای اضافی بسیار سخت کار کند. بین چاقی و حملات قلبی ارتباط قوی وجود دارد و برای بسیاری از افرادی که با افزایش وزن مکرر دست و پنجه نرم کرده اند ، رژیم ساحل جنوبی یکی از م effectiveثرترین روش های کاهش وزن و کاهش وزن بوده است. این به این دلیل است که رژیم های کم کربوهیدرات سریعترین منبع انرژی بدن را حذف می کند و آن را مجبور می کند تا چربی را بسوزاند و نه از طریق جریان مداوم کربوهیدرات ها زندگی کند.

رژیم غذایی ساحل جنوبی همچنین مشکلی را که اغلب متخصصان قلب به ما هشدار می دهند ، حل می کند: سطح بالای قند. کربوهیدرات ها توسط بدن به قند تبدیل می شوند که باعث افزایش سریع انرژی می شوند اما می توانند باعث دیابت نیز شوند. افزایش افراد مبتلا به دیابت در سی سالگی به دلیل رژیم ناسالم غذاهای فوری و کربوهیدراتهای فرآوری شده افزایش یافته است. سپس متخصصان قلب مجبور می شوند از بیمار بخواهند رژیم کم کربوهیدرات و کم چربی داشته باشد ، اما برنامه ساحل جنوبی این اصول را برای جلوگیری از پیشرفت دیابت دیرهنگام در نظر گرفته است.

مهمترین نکته ای که باید به خاطر بسپارید رعایت رژیم ساحل جنوبی است که توسط متخصصان تغذیه حرفه ای طراحی شده است ، بدون این که اصل پذیرش پروتئین را بهانه ای برای خوردن تخته های ضخیم گوشت سرخ شده قرار دهید. همچنین مراقبت از منابع چربی ، اجتناب از منابع حاوی اسیدهای چرب ضروری است. آنچه متخصصان قلب از آن ناراحت هستند این باور است که کربوهیدرات کم به معنای چربی بالا و پروتئین بالا است. که لزوما درست نیست در حالی که برخی از برنامه های کم کربوهیدرات این کار را بسیار افراطی می کنند-تا آنجا پیش می رود که می گویند اشکالی ندارد که کره را پر کنید و دومین وعده بال مرغ را مصرف کنید-رژیم های معقول اعتدال خوب و منطقی را ترویج می دهند. دقیقاً همان چیزی که دکتر به شما می گفت